فالور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو؛ افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو یک برنامه کاملا رایگان است که به شما امکان افزایش رایگان فالوور اینستاگرام را می دهد. تمامی فالوورها کاملا ایرانی و افراد واقعی و فعال هستند. این برنامه نسبت به برنامه های مشابه بسیار سریعتر و مناسب تر است. همین الان اینستافالو را رایگان دریافت، نصب و نامحدود استفاده کنید!


منتخب جدید بروزرسانی

دانلود شبکه اجتماعی اشتراک عکس پینترست اندروید – Pinterest v6.15.0


Pinterest v6.15.0 - دانلود برنامه شبکه اجتماعی اشتراک عکس اندروید

برنامه رسمی سایت اشتراک عکس پینترست

 

Pinterest - پینترست نام یک وب سایت شبکه اجتماعی اشتراک عکس معروف و محبوب است که به کاربران خود اجازه میدهد عکس های مورد علاقه خود را که در سایت های مختلف مشاهده میکنید یا در سیستم خود دارید را به اشتراک گذاشته یا به اصطلاح پین کنید تا دیگران مشاهده کرده و لایک کنند. همچنین این وب سایت اجازه ایجاد آلبوم تصاویر و تعامل تصاویر با سایت های فیس بوک و توئیتر را نیز به کاربران خود میدهد. شما می توانید همانند شبکه های اجتماعی دیگر، پین های دیگران را دنبال کرده، لایک کنید و یا کامنت بنویسید. اگر از علاقه مندان به شبکه های اجتماعی اشتراک عکس هستید، قطعا پینترست نظر شما را جلب خواهد کرد.

دانلود شبکه اجتماعی اشتراک عکس پینترست اندروید – Pinterest v6.15.0

این وب سایت، نسخه تحت اندروید و آی پد را برای دسترسی راحت تر کاربران به امکانات سایت منتشر کرده است که هم اکنون میتوانید نسخه اندروید این شبکه اجتماعی را با امکانات کامل از اندرودینه دریافت کنید و از استفاده از آن لذت ببرید.

 

 تغییرات نسخه ۶٫۱۵٫۰ :

  • رفع مشکلات مختلف و بهبود عملکرد


دانلود شبکه اجتماعی اشتراک عکس پینترست اندروید – Pinterest v6.15.0دانلود شبکه اجتماعی اشتراک عکس پینترست اندروید – Pinterest v6.15.0دانلود شبکه اجتماعی اشتراک عکس پینترست اندروید – Pinterest v6.15.0

جعبه دانلود همین الان دانلود کنید

توضیحات بیشتر

  • نسخه اندروید مورد نیاز : 2.2 و بالاتر
  • نسخه برنامه :6.15.0
دانلود شبکه اجتماعی اشتراک عکس پینترست اندروید – Pinterest v6.15.0

راهنمای نصب

برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.
فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

google play آموزش نصب بازی های دیتا دار آموزش دانلود با بارکد

ارسال نظر

*

code


دیدگاه های کاربران