فالور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو؛ افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو یک برنامه کاملا رایگان است که به شما امکان افزایش رایگان فالوور اینستاگرام را می دهد. تمامی فالوورها کاملا ایرانی و افراد واقعی و فعال هستند. این برنامه نسبت به برنامه های مشابه بسیار سریعتر و مناسب تر است. از دیگران امکانات برنامه میتوان به افزایش لایک اینستاگرام نیز اشاره کرد.

آنفالویاب و دانلودر اینستاگرام

اینستایار؛ آنفالویاب و دانلودر اینستاگرام

آنفالویاب اینستایار یه تحلیلگر حرفه ای اینستاگرام است. با آنفالویاب اینستایار میتوانید وضعیت عملکرد فالورهای خود را بررسی کنید. همچنین امکان مشاهده کسانی که فالوبک نداده اند و آنفالو کردن آنها در برنامه فراهم است. همچنین با دانلودر اینستایار میتوانید به راحتی فیلم و عکس های اینستاگرام را با سرعت بالا دانلود کنید.

منتخب جدید بروزرسانی

دانلود برنامه حل مسائل ریاضی اندروید – Math Tricks 2.11 Ad-free

دانلود برنامه حل مسائل ریاضی اندروید – Math Tricks 2.11 Ad-free

Math Tricks 2.11 Ad-free – دانلود نرم افزار حل مسائل ریاضی اندروید

برنامه ای پرطرفدار برای علاقمندان به راه حل های ریاضی

 نسخه بدون تبلیغات

 

بسیاری از مردم هستند که از حل مسائل ریاضی رنج میبرند و بسیاری نیز هستند که علاقه ی زیادی به ریاضی دارند برنامه Math Tricks به شما کمک میکند تا کسانی که حوصله مسائل ریاضی را ندارن راحتر و خیلی آسانتر از قبل به مسائل ریاضی پاسخ دهند و لذت ببرند و کسانی که ریاضی را دوست دارند خیلی مشتاق تر و علاقمندتر با کمک ترفندهای این برنامه جلو روند .

برنامه حل مسائل ریاضی اندروید برای کسانی که می خواهند در محاسبات سرعت خود را بالا ببرند و ترفندهای جالب ریاضی رایاد بگیرند طراحی شده است. این ترفندها کمک خواهد کرد بخشی از مسائل و تکالیف ریاضی بسیار سریعتر حل شود. و از همه مهم تر این برنامه  برای کسانی که می خواهند اصول اولیه مانند جدول ضرب را دوباره تقویت کنند بسیار مفید می باشد.

هنگامی که شما فوت و فن های ریاضی را یاد بگیرید، میتوانید مهارت های خود را به دوستانتان ثابت کنید که استعداد زیادی برای ریاضیات دارید. می توانید مهارت های جدید را در فروشگاه، مدرسه، دانشگاه، محل کار و هر جا استفاده کنید، به لطف مهارت های محاسبات سریع قادر خواهید بود مقدار زیادی در وقت با ارزش خود صرفه جویی کنید.

شما میتوانید هم اکنون این برنامه آموزشی و جالب را به صورت کاملا رایگان از سایت اندرویدینه دانلود کنید و از حل مسائل ریاضی لذت ببرید .

 

 

برخی از ویژگی ها ی برنامه حل مسائل ریاضی Math Tricks اندروید :

✓ جمع
✓ت فریق
✓ جدول ضرب
✓ تقسیم
✓ ضرب عدد دو رقمی با 11
✓ اعداد مربع پایان یافته با 5
✓ ضرب کردن با 5
✓ ضرب کردن با 9
✓ ضرب کردن با 4
✓ تقسیم کردن با 5
✓ کم کردن از 1000
✓ ضرب دشوار
✓ و…

 

تغییرات نسخه 2.11:

✓ بهینه سازی های مختلف.

دانلود برنامه حل مسائل ریاضی اندروید – Math Tricks 2.11 Ad-freeدانلود برنامه حل مسائل ریاضی اندروید – Math Tricks 2.11 Ad-freeدانلود برنامه حل مسائل ریاضی اندروید – Math Tricks 2.11 Ad-free

جعبه دانلود همین الان دانلود کنید

توضیحات بیشتر

  • نسخه اندروید مورد نیاز : 2.3 و بالاتر
  • نسخه برنامه :2.11
دانلود برنامه حل مسائل ریاضی اندروید – Math Tricks 2.11 Ad-free

راهنمای نصب

برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.
فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

google play آموزش نصب بازی های دیتا دار آموزش دانلود با بارکد

ارسال نظر


دیدگاه های کاربران