فالور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو؛ افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو یک برنامه کاملا رایگان است که به شما امکان افزایش رایگان فالوور اینستاگرام را می دهد. تمامی فالوورها کاملا ایرانی و افراد واقعی و فعال هستند. این برنامه نسبت به برنامه های مشابه بسیار سریعتر و مناسب تر است. همین الان اینستافالو را رایگان دریافت، نصب و نامحدود استفاده کنید!


منتخب جدید بروزرسانی

دانلود نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید – ۲٫۴٫۲٫۲ Learn English with ABA English


۲٫۴٫۲٫۲ Learn English With ABA English - نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید

دانلود نرم افزار پیشرفته و حرفه ای آموزش زبان انگلیسی با فیلم های کوتاه

 

Learn English With ABA English  یک نرم افزار قدرتمند و حرفه برای آموزش زبان انگلیسی است . با دانلود نرم افزار Learn English With ABA English شما یک دوره کامل یاد گیری زبان انگلیسی را با وجود معلم های حرفه ای و کاربلد میگذرانید و دیگر نیازی به رفتن به کلاس برای آموزش زبان ندارید ، با نصب این نرم افزار قدرتمند بر روی گوشی ها و تبلت های اندرویدیتان میتوانید در هر زمان و مکان دلخواه به یادگیری زبان انگلیسی مشغول شوید . این برنامه قدرتمند با داشتن معلم هایی حرفه ای ، ۶ سطح از آموزش و ۱۴۴ واحد یادگیری زبان یک دوره کامل یادگیری زبان انگلیسی را پوشش میدهد . این نرم افزار آموزش زبان را از مراحل ابتدایی شروع کرده و تا مراحل حرفه ای شما را میبرد ، در هر سطح میتوانید با معلمان خود حرف بزنید ، سطح دانشتان را بسنجید و خود را ارزیابی کنید .

طرز کار این نرم افزار به این گونه است که نرم افزار برای شما فیلم های کوتاهی را پخش خواهد کرد و شما بعد از دیدن این فیلم ها مطالعه میکنید، گفتگو میکنید، یاد میگیرید که چگونه به آنها ارسال کنید و در نقش شخصیت های اسکریپت به آنها عمل میکنید. صحبت کردن، خواندن و نوشتن به تدریج و ناخودآگاه شما را جذب واژگان و عبارات جدید خواهد کرد و شما بدون آنکه متوجه شوید پیشرفت خواهید کرد . از دیگر ویژگی های قدرتمند این نرم افزار این است که شما میتوانید در آن پس از پایان هر سطح مدرک رسمی ABA را دریافت کنید . لازم به ذکر است که این نرم افزار قدرتمند در سطح های ابتدایی به صورت رایگان در خدمت شما عزیزان قرار خواهد گرفت اما برای رفتن به سطح های پیشرفته تر باید نسخه ی کامل این نرم افزار را خریداری کنید . با Learn English With ABA English دیگر لازم نیست به کلاس های بیرون برای یادگیری زبان انگلیسی بروید بلکه از این پس میتوانید معلم و کلاس را به خانه تان آورده و در هر زمان و مکانی از یادگیری زبان لذت ببرید .


دانلود نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید – ۲٫۴٫۲٫۲ Learn English with ABA English

 

برخی از ویژگی های نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Learn English With ABA English اندروید :

  • دیدین فیلم های کوتاه گرفته شده در لندن و نیویورک
  • وجود ۱۴۴ ویدئوی طبقه بندی شده
  • دارای ۶ سطح از یادگیری از ابتدایی تا پیشرفته
  • وجود معلم های خصوصی برای رسیدن به یک سطح بهتر از انگلیسی، با دستورالعمل ها و توصیه با توجه به پیشرفت شما
  • امکان ارزیابی سطح پیشرفت خود در پایان هر سطح
  • دریافت مدرک رسمی ABA بعد از پایان هر سطح

تغییرات نسخه ۲٫۴٫۲٫۲ :

  • پیشرفت های کوچک به منظور بهبود ثبات و عملکرد
  • به روزرسانی مداوم نرم افزار


دانلود نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید – ۲٫۴٫۲٫۲ Learn English with ABA Englishدانلود نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید – ۲٫۴٫۲٫۲ Learn English with ABA Englishدانلود نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید – ۲٫۴٫۲٫۲ Learn English with ABA English

جعبه دانلود همین الان دانلود کنید

توضیحات بیشتر

  • نسخه اندروید مورد نیاز : 4.0.3 و بالاتر
  • نسخه برنامه :2.4.2.2
دانلود نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید – ۲٫۴٫۲٫۲ Learn English with ABA English

راهنمای نصب

برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.
فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

google play آموزش نصب بازی های دیتا دار آموزش دانلود با بارکد

ارسال نظر

*

code


دیدگاه های کاربران