فالور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو؛ افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو یک برنامه کاملا رایگان است که به شما امکان افزایش رایگان فالوور اینستاگرام را می دهد. تمامی فالوورها کاملا ایرانی و افراد واقعی و فعال هستند. این برنامه نسبت به برنامه های مشابه بسیار سریعتر و مناسب تر است. همین الان اینستافالو را رایگان دریافت، نصب و نامحدود استفاده کنید!


منتخب جدید بروزرسانی

دانلود برنامه کاهش استرس اندروید +دیتا – Address Stress Full 1.8


Address Stress Full 1.8 - دانلود نرم افزار کاهش استرس اندروید +دیتا

اپلیکیشن فوق العاده کاربردی و کارآمد در زمینه کاهش استرس مخصوص اندروید

نسخه آنلاک شده و پریمیوم با دسترسی به تمامی ویژگی ها و امتیاز 4.8 از 5.0 در گوگل پلی!

 

اگر به دنبال نرم افزاری برای تنظیم میزان استرس خود هستید ما امروز برنامه اندرویدی Address Stress Full را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا این برنامه مجموعه ای از تمرینات و فایل های صوتی آرامش بخش را در گنجانده است. برنامه کاهش استرس اندروید توسط استودیو برنامه سازی Compact Health Pty Ltd برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است که در اندرویدینه در اختیار شماست.

در این برنامه پزشکی و سلامت اندروید مجموعه ای از تمرینات و فایل های صوتی آرامش بخش گنجانده شده است که به وسیله آن می توانید تمامی استرس های روزانه خود را فراموش کرده و یک روز پر از آرامش و بی دغدغه را تجربه کنید. یکی از راه هایی که این اپلیکیشن برای بهبود میزان استرس و حذفش به آن پرداخته است نحوه تنفس می باشد. به گونه ای که پس از نصب نرم افزار و مراجعه به تمرینات تنفسی آن با توجه به زمان بندی که در اختیارتان قرار داده می شود می توانید تنفس خود را کنترل کنید که همین تنفس نیز موجب کاهش استرس می شود. تمرینات به گونه ای طراحی شده اند که می توانید در هر زمان و مکانی آن ها را در کمتر از چند ثانیه اجرا و به آن ها دسترسی کاملی داشته باشید. تمرینات به کار رفته شده در این نرم افزار به چند دسته مختلف برای انواع افراد دسته بندی شده اند! به گونه ای که افراد با استرس بالا یک نوع تمرین خاص و افرادی که استرس کمتری را دارند باید به نوعی دیگر از تمرینات مراجعه کنند تا بتوانند نتایجی مطلوب را به دست آورند.

هم اکنون می توانید نسخه آنلاک شده و پریمیوم برنامه کاهش استرس اندروید را با دسترسی به تمامی امکانات و ویژگی های آن از سرور های اندرویدینه دریافت نمایید.


دانلود برنامه کاهش استرس اندروید +دیتا – Address Stress Full 1.8

 

برخی از ویژگی های برنامه کاهش استرس Address Stress Full اندروید:

برنامه ای در زمینه کاهش استرس

مجموعه ای از تمرینات و فایل های صوتی آرامش بخش

فراموش کردن تمامی استرس های روزانه

نحوه تنفس

دسته مختلف برای انواع افراد

 

تغییرات نسخه 1.8 :

برطرف سازی مشکل نوتفیکیشن ها


دانلود برنامه کاهش استرس اندروید +دیتا – Address Stress Full 1.8دانلود برنامه کاهش استرس اندروید +دیتا – Address Stress Full 1.8دانلود برنامه کاهش استرس اندروید +دیتا – Address Stress Full 1.8

توضیحات بیشتر

  • نسخه اندروید مورد نیاز : 4.1 و بالاتر
  • نسخه برنامه :1.8
دانلود برنامه کاهش استرس اندروید +دیتا – Address Stress Full 1.8

راهنمای نصب

برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.
فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

google play آموزش نصب بازی های دیتا دار آموزش دانلود با بارکد

ارسال نظر

*

code


دیدگاه های کاربران