فالور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو؛ افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو یک برنامه کاملا رایگان است که به شما امکان افزایش رایگان فالوور اینستاگرام را می دهد. تمامی فالوورها کاملا ایرانی و افراد واقعی و فعال هستند. این برنامه نسبت به برنامه های مشابه بسیار سریعتر و مناسب تر است. همین الان اینستافالو را رایگان دریافت، نصب و نامحدود استفاده کنید!


منتخب جدید بروزرسانی

دانلود بازی استراتژیک جدید اندروید – Clash of Cultures: King 1.1.2

Clash of Cultures: King 1.1.2 – دانلود بازی استراتژیک جدید اندروید

یک بازی استراتژیک در عین حال اکشن برای اندرویدی ها

 


Clash of Cultures: King نام یک بازی فوق العاده هیجان انگیز در سبک استراتژیک است که توسط استدیوی بازسازی DreamSky  منتشر گردیده است . شما در این بازی جالب شهرستان خودتان را میسازید و ارتش خودتان را تشکیل میدهید و پادشاهی خودتان را دارید و با سحر و جادو و قدرت هایی که دارید در مقابل دشمنان مبارزه میکنید و هم ان ها را از بین میبرید و همین از پادشاهی و شهرستان خودتان محافظت میکنید. شما در این بازی اندروید به یک پادشاه تبدیل خواهید شد . شما میتوانید در این بازی تمامی مساعل مروط به شهرستان خودتان را در حکم یک پادشاه کنترل کنید .در کنار این موارد شما یک ارتش قوی باید داشته باشید تا به همراه این ارتش در مقابل دشمنان بجنگی به خاطر این باید قهرمانان قوی از نژاد های مختلف را تربیت و استخدام کنید .این یک بازی فوق العاده در سبک استاتژیک است تجربه این بازی زیبا را از دست ندهید .


دانلود بازی استراتژیک جدید اندروید – Clash of Cultures: King 1.1.2

از دیگر امکانات این بازی این است که شما میتوانید برای نبرد های خودتان در خواست کارت های سحر و جادو کنید . و از طریق چت با دوستانتان ارتباط برقرار کنید و یا با دوستانتان یک تیم تشکیل بدهید . پیشنهاد اندرویدینه به شما کاربران همیشگی بازی استراتژِیک و هیجان انگیز Clash of Cultures: King است . هم اکنون میتوانید بای Clash of Cultures: King  را به صورت رایگان از سایت اندویدینه دانلود کنید.

 

برخی از ویژگی های بازی Clash of Cultures: King :

  • داشتن  قهرمانان منحصر به فرد
  • داشتن کارت سحر و جادو
  • مبارزه با دیگر بازیکنان
  • داشتن سازه های مختلف

 


دانلود بازی استراتژیک جدید اندروید – Clash of Cultures: King 1.1.2دانلود بازی استراتژیک جدید اندروید – Clash of Cultures: King 1.1.2دانلود بازی استراتژیک جدید اندروید – Clash of Cultures: King 1.1.2

جعبه دانلود همین الان دانلود کنید

توضیحات بیشتر

  • نسخه اندروید مورد نیاز : 4.0 و بالاتر
  • نسخه برنامه :1.1.2
دانلود بازی استراتژیک جدید اندروید – Clash of Cultures: King 1.1.2

راهنمای نصب

برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.
فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

google play آموزش نصب بازی های دیتا دار آموزش دانلود با بارکد

ارسال نظر

*

code


دیدگاه های کاربران